שיווק ופרסום

מה המשותף לכל המותגים?

 יש לכם רעיון מה המשותף לכל המותגים (גוצ'י, מקדונלדס, קוקה קולה, סטארבקס) שבתמונות? קודם עונים תשובות שלכם אחר כך נכנסים לפוסט כדי לגלות את התשובה הנכונה

לקרוא עוד »

אתגר רשת חדש

  כל שבוע נבחרת קומנדו לעסקים של וידיס פועלת כדי לתת עזרה ושירות למאות ואלפי לקוחות. במפגשים של חברי הנבחרת אנחנו עושים פעולות שונות, אחרות, מהרגיל, שמביאות הישגים בלתי רגילים. יש לנו גם גיחות לשטח, למבצעים מיוחדים. השבוע יצאנו לתרגיל שטח מהיר, כיפי וקליל.

לקרוא עוד »

עיצוב ושייכות עם ענבר בן צבי

הזמינו אותי לראיון ברדיו החברתי הראשון. ענבר בן צבי, דוברת ארגון המתכננים ומעצבי הפנים, מגישה ברדיו החברתי הראשון בראיון אחד על אחד עם דני וידיסלבסקי – מומחה להתנהגות אנושית ומאסטר בניהול.

לקרוא עוד »

שיווק פשוט ומכירות בשמיים

פשוט ו…. גאוני. פראג, צ'כיה – כמעט 100% מהמסעדות נסגרות בשעה 22:00. מוזרים האירופאים האלה. מפה לשם, מי שמבין קצת בשיווק ובכסף זה מסעדה ערבית – סייף – קבאב. המסעדה פתוחה כשכולן סגורות ואז נוהרים אליה אנשים. קל. אבל זה לא נגמר בזה.

לקרוא עוד »

חבר מעולם אחר – גיל פרץ

לפעמים דקה יכולה להיארך נצח. לפעמים שעה יכולה להיארך דקה. אמש, נפגשנו ב-18:30 ונפרדנו בחצות וחצי. מצד אחד זה הרגיש שעברו משהו כמו שלוש דקות. מצד שני זה הרגיש שכיסינו חיים שלמים.

לקרוא עוד »

ט.ל.ח בכפוף לתקנון